Prijzen in Shelby, NC

De laatste update: 16 mei 2025

Hoeveel ga je uitgeven in restaurants en bars? Is uit eten gaan duur in Shelby, NC? Hieronder ziet u onze uitsplitsingen en vergelijkingen van prijzen en uitgaven in Shelby, NC.

Shelby, NC prijswijzigingen hikersbay.com
Shelby, NC Voedselprijzen & Prijzen In Restaurants

Wat zijn de prijzen in de supermarkten in Shelby, NC? Zijn de kosten van levensonderhoud in Shelby, NC hoger dan in Nederland? Shelby, NC - Hoeveel moet je uitgeven aan entertainment en hoeveel ga je betalen in restaurants en bars?
Hieronder leest u de actuele prijs- en kostenopgave in Shelby, NC: voedselprijzen, Prijzen in restaurants, levenskosten en vermaakkosten (De laatste update: vandaag 1 uur geleden)

Valuta in Verenigde Staten Amerikaanse dollar (USD US$). Voor 10 euro kun je 11,4 Amerikaanse dollar krijgen. Voor 100 euro kun je 114 Amerikaanse dollar krijgen. En andersom: Voor 10 Amerikaanse dollar kun je 8,79 euro krijgen.


De totale prijzen verschillen in Shelby, NC niet significant van wat er in Nederland is. Voedingsproducten en andere basisproducten zijn duurder in 19%. Eten in restaurants en bars zal goedkoper zijn met 45%. Op hun beurt zijn de kosten van levensonderhoud in Shelby, NC lager dan de kosten in Nederland met 5.7%. Voor entertainment en sport betalen we een vergelijkbaar bedrag als wat we zouden betalen in Nederland

Zijn hotels duur in Shelby, NC? Hoeveel betalen we voor een kamer in Shelby, NC?

De gemiddelde prijs van de accommodatie in Verenigde Staten is € 57 (US$ 65). De kosten van een kamer in een 2-sterrenhotel zijn Verenigde Staten in € 61 (US$ 69). 3-sterrenhotels bieden accommodatie voor een gemiddelde prijs van € 105 (US$ 119)


Is het duur in winkels in Shelby, NC? Betaal ik veel voor boodschappen in Shelby, NC? Hieronder vind je de actuele prijslijst van voedingsmiddelen in Shelby, NC, zoals: ui, bananen, kaas, brood of gebotteld water (De laatste update: 4 dagen geleden)

Kun je goedkoop eten in restaurants in Shelby, NC? Wat zijn de prijzen in betaalbare pubs in Shelby, NC? Hoeveel moet ik per dag uitgeven als ik alleen in fastfoodrestaurants eet in Shelby, NC?

Als we op zoek zijn naar een goedkope plek om te eten, zouden we rond 12,3 euro moeten betalen. Met weinig tijd en om niet te veel geld uit te geven, kun je kiezen voor fastfood. De kosten van een maaltijdset (broodje, frietjes en een frisdrank) zijn ongeveer 7,5 euro. En als we het ons kunnen veroorloven om naar het restaurant te gaan, betalen we voor een driegangendiner rond 31 euro. En als je een of twee biertjes wilt drinken, moet je extra betalen: 4,4 euro (prijs voor 2 flessen) En als je liever een cola, fanta, sprite of een soortgelijke koolzuurhoudende drank hebt, dan moet je 1,3 euro betalen voor een klein flesje.
Hieronder vindt u een volledige lijst met prijzen in Shelby, NC, waaronder ui, bananen, kaas, brood of gebotteld water


Als u een reis plant naar een specifieke regio van de wereld, zou het goedkoper kunnen zijn dan in Shelby, NC? Bekijk de prijzen in de nabijgelegen landen: Canada, Bahama’s, Belize, Cuba en Caymaneilanden.

Voedsel

Huidig prijsoverzicht: voedselprijzen Shelby, NC

Levenskosten

Huidig prijsoverzicht: levenskosten Shelby, NC

Entertainment

Huidig prijsoverzicht: vermaakkosten Shelby, NC

Shelby, NC - vergelijking van geselecteerde prijzen met prijzen in Nederland:

Prijs tarieven € 192 (€ 187 - € 220)

tarieven

€ 192 (€ 187 - € 220)
De prijzen in 15% zijn lager dan in Nederland

Prijs internet € 42 (€ 35 - € 48)

internet

€ 42 (€ 35 - € 48)
2.5% meer dan in Nederland

Prijs jeans € 43 (€ 33 - € 53)

jeans

€ 43 (€ 33 - € 53)
de helft minder dan in Nederland

Prijs gemiddelde verdiensten € 2,2K

gemiddelde verdiensten

€ 2,2K
De prijzen in 32% zijn lager dan in Nederland

Prijs het huren van een klein appartement in het centrum € 659

het huren van een klein appartement in het centrum

€ 659
de helft minder dan in Nederland

Prijs het huren van een groot appartement buiten het centrum € 1,01K (€ 966 - € 1,05K)

het huren van een groot appartement buiten het centrum

€ 1,01K (€ 966 - € 1,05K)
De prijzen in 39% zijn lager dan in Nederland

Prijs brood € 2,5 (€ 0,93 - € 4,1)

brood

€ 2,5 (€ 0,93 - € 4,1)
met de helft meer dan in Nederland

Prijs kaas € 9,4 (€ 4,3 - € 11,6)

kaas

€ 9,4 (€ 4,3 - € 11,6)
De prijzen in 16% zijn lager dan in Nederland

Prijs rijst € 3,1 (€ 1,9 - € 3,9)

rijst

€ 3,1 (€ 1,9 - € 3,9)
6.2% meer dan in Nederland

Prijs tomaten € 3,1 (€ 1,5 - € 3,9)

tomaten

€ 3,1 (€ 1,5 - € 3,9)
9% meer dan in Nederland

Prijs bananen € 1,7 (€ 0,58 - € 3,9)

bananen

€ 1,7 (€ 0,58 - € 3,9)
De prijzen in 23% zijn lager dan in Nederland

Prijs wijn € 10,5 (€ 7 - € 17,6)

wijn

€ 10,5 (€ 7 - € 17,6)
76% meer dan in Nederland

Prijs voordelig restaurant € 12,3 (€ 10,5 - € 17,6)

voordelig restaurant

€ 12,3 (€ 10,5 - € 17,6)
De prijzen in 18% zijn lager dan in Nederland

Prijs lokaal bier € 2,2 (€ 2,2 - € 5,3)

lokaal bier

€ 2,2 (€ 2,2 - € 5,3)
de helft minder dan in Nederland

Prijs koffie € 4,1 (€ 1,8 - € 7)

koffie

€ 4,1 (€ 1,8 - € 7)
25% meer dan in Nederland

Prijs fles water € 1,1 (€ 1,1 - € 1,8)

fles water

€ 1,1 (€ 1,1 - € 1,8)
de helft minder dan in Nederland

Prijs Burger King of een soortgelijke bar € 7,5 (€ 7 - € 8,8)

Burger King of een soortgelijke bar

€ 7,5 (€ 7 - € 8,8)
De prijzen in 32% zijn lager dan in Nederland

Prijs Cola, Pepsi, Sprite, Mirinda € 1,3 (€ 1,3 - € 2,6)

Cola, Pepsi, Sprite, Mirinda

€ 1,3 (€ 1,3 - € 2,6)
de helft minder dan in Nederland

Voedselprijzen Shelby, NC

  1. Melk (normaal), 1 liter € 0,58 (US$ 0,66)
  2. Een brood van vers wit brood (500g) € 2,5 (US$ 2,8)
  3. Eieren (normaal) (12) € 3,3 (US$ 3,8)
  4. Lokale Kaas (1kg) € 9,4 (US$ 10,7)
  5. Water (1,5 liter fles) € 1,9 (US$ 2,2)
  6. Een fles wijn (middenklasse) € 10,5 (US$ 12)
  7. Lokaal bier (0,5 liter fles) € 1,8 (US$ 2,1)
  8. Geïmporteerd bier (0,33 liter fles) € 2,6 (US$ 2,9)
  9. Pakje sigaretten (Marlboro) € 6,1 (US$ 7)
  10. Kippenborsten (zonder huid en zonder botten) - (1kg) € 15,2 (US$ 17,4)
  11. Appels (1kg) € 4,7 (US$ 5,4)
  12. Sinaasappels (1kg) € 4,4 (US$ 5)
  13. Aardappelen (1kg) € 2,3 (US$ 2,6)
  14. Sla (1 krop) € 1,8 (US$ 2)
  15. Kilo witte rijst € 3,1 (US$ 3,5)
  16. Tomaten (1kg) € 3,1 (US$ 3,5)
  17. Bananen (1kg) € 1,7 (US$ 1,9)
  18. Uien (1kg) € 2,2 (US$ 2,5)
  19. Rundvlees (1kg) (of vergelijkbaar rood vlees) € 18,9 (US$ 22)

Prijzen In Restaurants Shelby, NC

  1. Maaltijd in een voordelig restaurant € 12,3 (US$ 14)
  2. Maaltijd voor 2 personen, middelklasse restaurant, driegangenmenu € 31 (US$ 35)
  3. McMeal bij McDonald's (of vergelijkbare combo maaltijd) € 7,5 (US$ 8,5)
  4. Tapbier (0,5 liter) € 2,2 (US$ 2,5)
  5. Geïmporteerd bier (0.33 liter fles) € 2,6 (US$ 3)
  6. Coca-Cola/Pepsi (0.33 liter fles) € 1,3 (US$ 1,5)
  7. Water (0.33 liter fles) € 1,1 (US$ 1,3)
  8. Cappuccino € 4,1 (US$ 4,6)

Levenskosten Shelby, NC

  1. Benzine (1 liter) € 0,71 (US$ 0,81)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (of gelijkwaardige nieuwe auto) € 21,1K (US$ 24K)
  3. Appartement (1 slaapkamer) in het stadscentrum € 659 (US$ 750)
  4. Appartement (1 slaapkamer) buiten het centrum € 593 (US$ 675)
  5. Appartement (3 slaapkamers) in het stadscentrum € 1,05K (US$ 1,2K)
  6. Appartement (3 slaapkamers) buiten het centrum € 1,01K (US$ 1,15K)
  7. Kosten (elektriciteit, verwarming, water, afval) voor een appartement van 85m2 € 192 (US$ 219)
  8. Internet (60 Mbps of meer, onbeperkte data, kabel/ADSL) € 42 (US$ 47)
  9. numb_34 € 44 (US$ 50)
  10. 1 paar jeans (Levis 501 of vergelijkbaar) € 43 (US$ 49)
  11. 1 Zomerjurk in een ketenwinkel (Zara, H&M,...) € NaN (US$ NaN)
  12. 1 paar Nike hardloopschoenen of vergelijkbaar € 53 (US$ 60)
  13. 1 paar herenleren schoenen € 70 (US$ 80)
  14. Toyota Corolla 1.6l, 97kW Comfort (of gelijkwaardige nieuwe auto) € 19,3K (US$ 22K)
  15. Peuterschool (of kleuterschool), privé, maandelijks voor 1 kind € 264 (US$ 300)
  16. Internationale Basisschool, Jaarlijks voor 1 Kind € 26,4K (US$ 30K)
  17. Gemiddeld maandelijks netto salaris (na belasting) € 2,2K (US$ 2,5K)
  18. Jaarlijkse hypotheekrente in procenten (%) 6.4%
  19. Starttarief van de taxi (normaal tarief) € 1,8 (US$ 2)
  20. Taxi 1km (normaal tarief) € 1,4 (US$ 1,6)
  21. Taxi 1 uur wachten (normaal tarief) € 15,8 (US$ 18)

Shelby, NC levenskosten hikersbay.com
Shelby, NC Levenskosten

Vermaakkosten Shelby, NC

  1. Bioscoop, enkel ticket € 12,1 (US$ 13,8)

Wat zijn de prijsverschillen tussen regio's en steden in Verenigde Staten? Wat zijn de prijzen op de eilanden die behoren tot Verenigde Staten? Zie hier: Prijzen in regio's, steden en eilanden in Verenigde Staten

Prijzen: Oahu   Florida   Californië   Hawaï   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Kosten van levensonderhoud in Verenigde Staten: Prijzen voor reizen, uit eten gaan, boodschappen en meer. Ontdek de kosten van levensonderhoud in Verenigde Staten met onze uitgebreide gids. We behandelen prijzen voor reizen, uit eten gaan, boodschappen en meer. Bovendien krijg je antwoorden op de meest gestelde vragen over prijzen en kosten van levensonderhoud.

Wil je meer weten over verschillende prijzen? Zie de volgende vergelijking:

brood

€ 2,5 (€ 0,93 - € 4,1)
met de helft meer dan in Nederland

Cola, Pepsi, Sprite, Mirinda

€ 1,3 (€ 1,3 - € 2,6)
de helft minder dan in Nederland

fles water

€ 1,1 (€ 1,1 - € 1,8)
de helft minder dan in Nederland

lokaal bier

€ 2,2 (€ 2,2 - € 5,3)
de helft minder dan in Nederland

internet

€ 42 (€ 35 - € 48)
2,5% meer dan in Nederland

het huren van een klein appartement in het centrum

€ 659
de helft minder dan in Nederland

Prijzen in elke regio in Verenigde Staten

Prijzen op de eilanden