Kosten van levensonderhoud in Gela, Italië 2026
Prijzen en kosten van levensonderhoud in Gela
Hoe duur is het leven in Gela? Bekijk de prijzen van een maaltijd in een restaurant, een fastfoodmenu, cappuccino, brood, appartementhuur en vaste lasten.
- voordelig restaurant
- € 7,2 (€ 6 - € 22)
- Fastfoodmenu
- € 9 (€ 8 - € 10)
- koffie
- € 1,5 (€ 1,1 - € 2,2)
- brood
- € 1,5 (€ 1,1 - € 2,6)
- het huren van een klein appartement in het centrum
- € 248 (€ 236 - € 260)
- Maandelijkse basislasten
- € 159 (€ 117 - € 300)
Hoeveel ga je uitgeven in restaurants en bars? Is uit eten gaan duur in Gela? Hieronder ziet u onze uitsplitsingen en vergelijkingen van prijzen en uitgaven in Gela.
Activiteiten en tickets: Italië
Vind rondleidingen, activiteiten en tickets voor je bezoek.
Bekijk alle activiteiten · GetYourGuide We kunnen een commissie ontvangen voor boekingen via deze links.
Wat zijn de prijzen in de supermarkten in Gela?
Zijn de kosten van levensonderhoud in Gela hoger dan in Nederland?
Gela - Hoeveel gaat het ons kosten om ons te vermaken en wat zijn de rekeningen die we in cafés en restaurants moeten betalen?
Lees hieronder over de huidige kosten en prijzen in Gela:
voedselprijzen, Prijzen in restaurants, levenskosten en vermaakkosten
(De laatste update: 4 dagen geleden)
Valuta in Italië euro (EUR €).
De totale kosten in Gela zijn lager dan in Nederland. Voedsel is 15% goedkoper. Eten in restaurants en bars zal goedkoper zijn met 35%. De kosten van levensonderhoud in Gela zijn lager dan in Nederland met ongeveer 31%. Als we actief tijd willen doorbrengen of plezier willen hebben, betalen we minder dan in Nederland ongeveer 14%.
Zijn hotels duur in Gela? Hoeveel betalen we voor een kamer in Gela?
De gemiddelde prijs van de accommodatie in Italië is € 73. 3-sterrenhotels bieden accommodatie voor een gemiddelde prijs van € 73 Overnachting in een 4-sterrenhotel kost € 76 in Italië
Accommodaties: Italië
Bekijk beschikbaarheid en prijzen voor je reisdata.
Bekijk accommodaties zonder datums · Booking.com We kunnen een commissie ontvangen voor boekingen via deze links.Is het duur in winkels in Gela? Betaal ik veel voor boodschappen in Gela? Hieronder vind je de actuele prijslijst van voedingsmiddelen in Gela, zoals: melk, kippenborst, rijst, kaas of buitenlands bier (De laatste update: 4 dagen geleden)
Kun je goedkoop eten in restaurants in Gela? Wat zijn de prijzen in betaalbare pubs in Gela? Hoeveel moet ik per dag uitgeven als ik alleen in fastfoodrestaurants eet in Gela?
Als we op zoek zijn naar een goedkope plek om te eten, zouden we rond 7,2 euro moeten betalen.
Met weinig tijd en om niet te veel geld uit te geven, kun je kiezen voor fastfood. De kosten van een maaltijdset (broodje, frietjes en een frisdrank) zijn ongeveer 9 euro.
En als we het ons kunnen veroorloven om naar het restaurant te gaan, betalen we voor een driegangendiner rond 58 euro.
En als je een of twee biertjes wilt drinken, moet je extra betalen: 7 euro (prijs voor 2 flessen)
En als je liever een cola, fanta, sprite of een soortgelijke koolzuurhoudende drank hebt, dan moet je 2,1 euro betalen voor een klein flesje.
Hieronder vindt u een volledige lijst met prijzen in Gela, waaronder melk, kippenborst, rijst, kaas of buitenlands bier
Als u naar een bepaalde wereldregio wilt reizen, kunnen de kosten in een buurland lager zijn dan in Gela. Bekijk de prijzen in de omringende landen: San Marino, Kroatië, Bosnië en Herzegovina, Slovenië en Albanië.
Gela - vergelijking van geselecteerde prijzen met prijzen in Nederland:
tarieven
€ 159 (€ 117 - € 300)
De prijzen in 29% zijn lager dan in Nederland
internet
€ 26 (€ 25 - € 40)
de helft minder dan in Nederland
jeans
€ 63 (€ 30 - € 151)
De prijzen in 25% zijn lager dan in Nederland
gemiddelde verdiensten
€ 1,5K
de helft minder dan in Nederland
het huren van een klein appartement in het centrum
€ 248 (€ 236 - € 260)
De prijzen in 83% zijn lager dan in Nederland
het huren van een groot appartement buiten het centrum
€ 516 (€ 443 - € 590)
De prijzen in 71% zijn lager dan in Nederland
brood
€ 1,5 (€ 1,1 - € 2,6)
De prijzen in 28% zijn lager dan in Nederland
kaas
€ 12,9 (€ 9,3 - € 30)
5% meer dan in Nederland
rijst
€ 1,7 (€ 1 - € 3,1)
De prijzen in 33% zijn lager dan in Nederland
tomaten
€ 2,1 (€ 1,6 - € 5,2)
de helft minder dan in Nederland
bananen
€ 2,2 (€ 1,4 - € 3,6)
2.8% meer dan in Nederland
wijn
€ 5,4 (€ 4,3 - € 10,8)
De prijzen in 9.9% zijn lager dan in Nederland
voordelig restaurant
€ 7,2 (€ 6 - € 22)
De prijzen in 64% zijn lager dan in Nederland
een beter restaurant voor een paar
€ 58 (€ 41 - € 99)
De prijzen in 27% zijn lager dan in Nederland
lokaal bier
€ 3,5 (€ 2,5 - € 8)
de helft minder dan in Nederland
geïmporteerd bier
€ 3,5 (€ 2,5 - € 7)
De prijzen in 30% zijn lager dan in Nederland
koffie
€ 1,5 (€ 1,1 - € 2,2)
de helft minder dan in Nederland
fles water
€ 1,1 (€ 1,1 - € 2,2)
de helft minder dan in Nederland
Burger King of een soortgelijke bar
€ 9 (€ 8 - € 10)
De prijzen in 27% zijn lager dan in Nederland
Cola, Pepsi, Sprite, Mirinda
€ 2,1 (€ 1,3 - € 3,4)
De prijzen in 38% zijn lager dan in Nederland
Voedselprijzen Gela
- Melk (normaal), 1 liter € 1,2
- Een brood van vers wit brood (500g) € 1,5
- Eieren (normaal) (12) € 2,9
- Lokale Kaas (1kg) € 12,9
- Water (1,5 liter fles) € 0,38
- Een fles wijn (middenklasse) € 5,4
- Lokaal bier (0,5 liter fles) € 1,6
- Geïmporteerd bier (0,33 liter fles) € 2,1
- Pakje sigaretten (Marlboro) € 5,5
- Kippenborsten (zonder huid en zonder botten) - (1kg) € 10,7
- Appels (1kg) € 2,7
- Sinaasappels (1kg) € 2
- Aardappelen (1kg) € 1,7
- Sla (1 krop) € 1,2
- Kilo witte rijst € 1,7
- Tomaten (1kg) € 2,1
- Bananen (1kg) € 2,2
- Uien (1kg) € 1,2
- Rundvlees (1kg) (of vergelijkbaar rood vlees) € 15,8
Prijzen In Restaurants Gela
- Maaltijd in een voordelig restaurant € 7,2
- Driedgangendiner voor twee personen in een restaurant van middenklasse € 58
- McMeal bij McDonald's (of vergelijkbare combo maaltijd) € 9
- Lokaal tapbier (0,5 liter van het vat) € 3,5
- Geïmporteerd bier (0.33 liter fles) € 3,5
- Coca-Cola/Pepsi (0.33 liter fles) € 2,1
- Water (0.33 liter fles) € 1,1
- Cappuccino € 1,5
Levenskosten Gela
- Enkele reis (lokaal vervoer) € 1,4
- Maandpas (normale prijs) € 45
- Benzine (1 liter) € 1,8
- Volkswagen Golf 1.4 90 KW (of gelijkwaardige nieuwe auto) € 29,8K
- Appartement (1 slaapkamer) in het stadscentrum € 248
- Appartement (1 slaapkamer) buiten het centrum € 259
- Appartement (3 slaapkamers) in het stadscentrum € 333
- Appartement (3 slaapkamers) buiten het centrum € 516
- Kosten (elektriciteit, verwarming, water, afval) voor een appartement van 85m2 € 159
- Internet (60 Mbps of meer, onbeperkte data, kabel/ADSL) € 26
- Mobiel abonnement (maandelijks, met bellen en 10GB+ data) € 10,7
- 1 paar jeans (Levis 501 of vergelijkbaar) € 63
- 1 Zomerjurk in een ketenwinkel (Zara, H&M,...) € 32
- 1 paar Nike hardloopschoenen of vergelijkbaar € 80
- 1 paar herenleren schoenen € 103
- Toyota Corolla 1.6l, 97kW Comfort (of gelijkwaardige nieuwe auto) € 27,8K
- Peuterschool (of kleuterschool), privé, maandelijks voor 1 kind € 197
- Prijs per vierkante meter voor een appartement in het stadscentrum € 1,56K
- Internationale Basisschool, Jaarlijks voor 1 Kind € 7,13K
- Prijs per vierkante meter voor een appartement buiten het stadscentrum € 749
- Gemiddeld maandelijks netto salaris (na belasting) € 1,5K
- Jaarlijkse hypotheekrente in procenten (%) 3.5%
- Starttarief van de taxi (normaal tarief) € 10
- Taxi 1km (normaal tarief) € 2,1
- Taxi 1 uur wachten (normaal tarief) € 27
Vermaakkosten Gela
- Fitnessclub, maandelijkse vergoeding voor 1 volwassene € 45
- Huur van een tennisbaan (1 uur in het weekend) € 9,9
- Bioscoop, enkel ticket € 8,4
Wat zijn de verschillende prijzen in de steden in Italië? Wat zijn de prijzen en kosten op de eilanden die bij Italië horen? Zie hier: Prijzen op eilanden en in steden in Italië
Prijzen
Prijzen en beschikbaarheid van producten in winkels en supermarkten in Italië
Prijzen en beschikbaarheid van producten in winkels en supermarkten in Italië
Prijzen bij McDonald's in Italië
Pizzaprijzen in Italië
KFC-prijzen in Italië
Burger King prijzen in Italië
Kosten van levensonderhoud in Italië: Prijzen voor reizen, uit eten gaan, boodschappen en meer. Ontdek de kosten van levensonderhoud in Italië met onze uitgebreide gids. We behandelen prijzen voor reizen, uit eten gaan, boodschappen en meer. Bovendien krijg je antwoorden op de meest gestelde vragen over prijzen en kosten van levensonderhoud.
Wil je meer weten over verschillende prijzen? Zie de volgende vergelijking:
Waar komen de prijsgegevens vandaan?
wereld-prijzen.nl combineert gegevens over prijzen en kosten van levensonderhoud van HikersBay en Numbeo met prijzen op officiële websites van winkels en restaurantketens, waaronder McDonald's en IKEA, en aanbiedingen op Glovo en Wolt.
De bronnen verschillen per land en categorie. Prijzen ter plaatse en bij bezorging kunnen verschillen, net als portiegroottes, productvarianten en actieprijzen.